Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Навіщо 1С:Підприємство і BAS розміщують віддалено?

  Все більше в наше життя проникають хмарні технології. Також вони широко використовуються в бізнесі. Зокрема часто 1С: Підприємство і BAS розміщують віддалено, навіщо? У статті знайдемо відповідь на це питання.

  1С: Підприємство і BAS – системи автоматизації бізнесу. З їх допомогою вирішуються завдання обліку і управління на підприємстві. Користуючись даними програмними продуктами Ви підвищуєте контрольованість і продуктивність діяльності. Впроваджуються системи даних лінійок на підприємства різних сфера діяльності. Тому дуже важливо, що вони справно працювали, а дані були надійно захищені.

  Розміщуючи 1С: Підприємство і BAS віддалено Ви вирішуєте ці дві проблеми. Потужність сервера забезпечує стабільну роботу програмного забезпечення. Інструменти захисту дозволяють безпечно зберігати інформацію, при цьому не турбуватися про віруси або зломи. Також такий спосіб використання систем дає можливість постійно працювати з актуальними версіями конфігурацій. Що дозволяє уникнути непередбачених витрат.

  Переваги розміщення 1С: Підприємство і BAS віддалено

  Коли дані програми знаходяться в хмарі, можливий цілодобовий доступ з будь-якої точки світу. Співробітники можуть формувати звітність, сплачувати рахунки, вести бухгалтерський і податковий облік незалежно від їх місця розташування. Таким чином зростає швидкість вирішення завдань і продуктивність діяльності в цілому.

  Також не має значення, який пристрій Ви використовуєте. Розміщення 1С: Підприємство і BAS віддалено дозволяє працювати з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона. Це підвищує зручність роботи з програмним забезпеченням. В потрібний час відкрили, що у Вас під рукою і виконали необхідну операцію.

  Підвищується контрольованість діяльності. Керівник може відстежувати роботу співробітників з документами. Що дозволяє швидко аналізувати ситуацію і приймати оптимальні управлінські рішення. Знову ж таки, Ви можете моніторити діяльність в будь-який час з будь-якої точки світу.

  Важливий аспект в роботі – актуальність системи автоматизації. Всі операції необхідно виконувати в рамках поточного законодавства. Для цього потрібно стежити за відповідністю програми і законам, які часто змінюються. 1С: Підприємство і BAS в хмарі регулярно оновлюються. Ця опція дозволяє уникати штрафів, оскільки всі операції виконуються згідно з правовими нормами України.

  Використання систем, що розміщені віддалено дозволяє підвищити безпеку зберігання даних. Сервера надійно захищені від вірусів і зломів. Систематично проводиться резервне копіювання інформації. Що запобігає можливість її втрати. Ще один плюс – файли знаходяться в хмарі, а не в офісі. Тому в разі надзвичайних ситуацій – крадіжок, пожеж і т.д., Ваші дані не будуть загублені.

  Навіщо ж 1С: Підприємство і BAS розміщують віддалено?

  У підсумку можна виділити наступні переваги даних систем в хмарі:

  • Високий рівень безпеки;
  • Цілодобовий доступ з будь-якої точки світу;
  • Зручність – можна працювати з будь-якого пристрою;
  • Контроль діяльності;
  • Систематичне копіювання даних;
  • Регулярне оновлення конфігурацій.

  Розміщуючи програми віддалено Ви також підвищуєте продуктивність діяльності.

  Якщо Вас цікавлять 1С: Підприємство і BAS віддалено, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання