Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Про нас

  Група компаній А4 є хостинг-провайдером або хостером. Ми надаємо послуги з оренди місця на серверах і підтримання їх в справному стані. Даний сервіс дозволяє заощадити кошти, оскільки відсутня необхідність купувати фізичні носії, обладнати спеціальне приміщення і наймати системного адміністратора. Фахівці нашої компанії виконають всі необхідні роботи. При цьому Ви отримуєте надійне сховище, яке дає можливість працювати з даними в будь-який час з будь-якої точки світу.

  Ми на ринку з 1997-го року. За цей час співпрацювали більше, ніж з 500 різними підприємствами. Ми займалися проектами різної складності. Одними з перших в Україні в 2017 році почали впровадження потужної системи автоматизації BAS ERP. Протягом багатьох років ми сформували команду фахівців, що направляють всі свої ресурси для оптимізації Вашого підприємства.

  Основні напрямки діяльності групи компаній А4:

  Впровадження програмних продуктів лінійок BAS і 1С:Підприємство

  Супровід і доопрацювання систем

  Послуги хостингу і оренди серверів для будь-яких завдань

  Звертаючись до нас Ви отримаєте оптимальну програму для Вашого бізнесу. Також наш хостинг – можливість безпечно зберігати дані і виконувати необхідні операції з ними в будь-який момент.

  Якість — пріоритет для нас

  Ми є офіційним учасником «Спілки Автоматізаторів Бізнесу» (САБ). Дана організація об’єднує підприємства, що займаються автоматизацією бізнесу, розвитком, популяризацією та ефективним використанням інформаційних технологій. У 2013 році ми отримали сертифікат за стандартом ISO 9001.

  Ми постійно розвиваємося і навчаємося новому. Фахівці “Групи компаній А4” регулярно проходять навчання. Таким чином професіоналізм співробітників стає дедалі більше, що дозволяє виконувати різні завдання. Звертаючись до нас Ви отримуєте надійний інструмент для розвитку бізнесу.

  Хостинг А4 дозволяє вирішити проблему безпечного зберігання інформації. Дані надійно захищені і зашифровані, тому сторонні особи не можуть отримати до них доступ. Також інформація регулярно копіюється, що запобігає можливість її втрати. З нашим хостингом Ви зможете працювати з даними в будь-який час і з будь-якої точки світу. Така можливість дозволяє виконувати більше завдань і підвищувати ефективність діяльності.

  Взявшись за проект ми націлені досягти результат в терміни і з максимальною користю для Вас. Нам важливо, щоб скориставшись нашими послугами Ви оптимізували роботу, а Ваш бізнес процвітав. “Група компаній А4” – команда професіоналів, які спрямовують усі свої ресурси на якісне виконання завдань.

  Статуси компанії

  Партнери з продажу та навчання

  Центр компетенції з ERP-рішень

  Професійний хостинг-провайдер

  Партнери з корпоративних проектів

  Партнери з управлінського консалтингу

  Оренда серверів і потужностей для 1С і BAS

  "А4-Хостинг" - надійні та якісні послуги для Вас

  Впроваджуючи програмний продукт або користуючись нашим хостингом, Ви оптимізуєте діяльність підприємства. Наш досвід дозволяє максимально ефективно реалізувати впровадження системи автоматизації. При необхідності наші фахівці проводять необхідні доопрацювання. Таким чином прикладне рішення максимально адаптується під Вашу організацію, з урахуванням всієї специфіки.

  Хостинг – послуга, яка дозволяє безпечно зберігати інформацію. При цьому Вам не обов’язково витрачатися на системного адміністратора. Наші фахівці проводять необхідні роботи і стежать за цілісністю даних. Залежно від Ваших вимог Ви можете орендувати сервер як в Україні, так і в Європі. Хостинг від А4 – надійний сервіс за розумну вартість.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання