Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Хмарні рішення від А4

  Наша компанія надає хмарні рішення для бізнесу. Користуючись цією послугою від А4, Ви отримуєте надійний інструмент зберігання інформації, прискорите процес виконання завдань, а також зручність в роботі з файлами. За допомогою даного сервісу спрощується робота з системами автоматизації бізнесу.

  Все більше компаній вирішують використовувати хмарне рішення. Будь-яке підприємство має в своєму розпорядженні різними даними, їх кількість постійно зростає. Виникає питання де їх зберігати? Хмарні рішення для бізнесу інструмент зберігання великої кількості інформації. Не варто забувати також і про безпеку. Втрата даних, їх крадіжка можуть негативно позначитися на розвитку підприємства, приводити до втрат прибутку і непередбачених витрат. Використовуючи хмарні рішення Ви рятуєтеся від зазначених проблем. Такі технології дозволяють не турбується про цілісність файлів. Оскільки вони надійно захищені і недоступні для зловмисників.

  Офіс в хмарі

  Робочий стіл в хмарі

  Інші послуги

  Навіщо використовувати хмарні рішення?

  Технології дозволяють скоротити витрати на обслуговування сховищ. Ви можете зберігати файли, працювати з ними і при цьому не витрачати великі на суми для цього. Не має потреби покупки дорогого устаткування, яке в світлі швидкого розвитку технологій дуже скоро влаштовує. Також не потрібно створювати спеціальне приміщення і оплачувати його обслуговування.

  Таким чином Ви сконцентруєтеся на виконанні важливих завдань і розвитку підприємства. Хмарне рішення забезпечує швидкий доступ до файлів для всіх співробітників. Кожен може в будь-який момент перейти до необхідного документу і виконати необхідні операції. Наявність інтернету у співробітника дозволяє йому працювати з будь-якої точки світу. Якщо є підключення, завдання виконуються незалежно від розташування персоналу. Дана опція значно збільшує продуктивність і швидкість діяльності.

  Ми також надаємо хмарне рішення для 1С: Підприємство. Це теж дає можливість працювати з програмою поза офісом. Таким чином керівники, менеджери та інші співробітники підприємства отримують необхідну інформацію швидко і зручно. Не потрібно турбуватися також про актуальність програмного забезпечення, що Ви використовуєте. Хмарні рішення 1С: Підприємство дозволяють працювати з останніми версіями системи. В результаті чого діяльність ведеться в рамках поточного законодавства України. А значить, мінімізуються ризики непередбачених витрат і порушення правових норм.

  Користуватися цим сервісом можуть підприємства будь-якого масштабу різних сфер діяльності. Хмарні рішення для бізнесу підбираються з урахуванням його потреб.

  Сервіси можуть переслідувати різні цілі:

  Систематичне резервне копіювання інформації

  Налаштування віддалених робочих столів

  Розробка і тестування програмного забезпечення

  Робота з електронною поштою та поштовими серверами

  Збереження додатків та файлів для користувачів

  Аналіз великої кількості даних або баз даних

  Хмарне рішення вигідний спосіб оптимізувати діяльність підприємства

  Користуючись нашими послугами Ви отримаєте надійний інструмент. Він дозволяє скоротити витрати, створити умови для зручної і швидкої роботи. Можна направити більше трудових ресурсів на виконання завдань і розвитку бізнесу. Ви можете не турбується про безпеку даних. Вся інформація надійно захищена. Можна розподіляти права доступу між співробітниками в залежності від посади і виконуваних завдань.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання