Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Адміністрування ПК

  Складно собі уявити офіс без комп’ютерів. Як і будь-яка техніка вони вимагають обслуговування. Наша компанія надає послугу – адміністрування ПК. Користуючись цією нагодою Ваші комп’ютери будуть в справному стані. Техніка, програмне забезпечення, доступ в інтернет – фактори які безпосередньо впливають на продуктивність діяльності. Постійні поломки, збої в роботі заважають виконувати завдання вчасно. Це призводить до зниження ефективності роботи і прибутку. Тому необхідно відповідально підходити до такої справи як адміністрування ПК. Якщо взяти в штат некомпетентного співробітника робота підприємства буде постійно перериватися. Ви витратите багато коштів при цьому не отримаєте позитивного результату. У свою чергу фахівці нашої компанії мають у своєму розпорядженні необхідними знаннями та навичками. Даний сервіс дає можливість отримати необхідні ресурси для продуктивної роботи і при цьому заощадити кошти.

  Наша компанія надає широкий спектр послуг:

  • Установка і налаштування програмного забезпечення та комп’ютерного обладнання
  • Антивірусний захист
  • Ремонт комп’ютерів (заміна комплектуючих, відновлення, модернізація)
  • Оптимізація роботи комп’ютерів
  • Адміністрування, ремонт та розширення локальної мережі
  • Адміністрування серверів

  Співпраця з нами дозволяє отримати наступні переваги:

  • Наявність кваліфікованого IT-фахівця, готового в будь-який потрібний момент усунути неполадку
  • Стабільне абонентське обслуговування Вашої техніки
  • Виконання профілактичних робіт і діагностики обладнання
  • Вигідна цінова політика, що передбачає гнучку систему знижок
  • Економія коштів на утриманні IT-відділу

  Наші тарифні пакети

  Тариф

  Кількість комп'ютерів

  Вартість в місяць

  Стандарт

  від 1 до 3

  270 грн/комп’ютер*

  Стандарт +

  від 4 до 10

  250 грн/комп’ютер

  Максимум

  від 11 до 20

  220 грн/комп’ютер

  Мега

  від 21 та більше

  190 грн/комп’ютер

  * Вартість даного тарифу 800 гривень в місяць і розрахована як для одного, двох або трьох ПК

  Навіщо користуватися послугою адміністрування комп'ютера?

  Своєчасність

  Якісне адміністрування комп'ютера передбачає виконання великої кількості операцій. Необхідно проводити систематичне копіювання файлів, оновлювати програмне забезпечення і операційну систему, підтримувати справний стан техніки, модернізацію ПК і т.д.

  Професіоналізм

  Фахівці компанії А4 проводять роботи спрямовані на підтримку систем в справному стані. Незалежно від складності виконуються будь-які завдання з обслуговування комп'ютерів, встановлення та налаштування програмного забезпечення. Також сервіс передбачає діагностику техніки і видалення вірусів.

  Швидкодія

  Адміністрування ПК дозволяє співробітникам Вашої компанії виконувати завдання вчасно і підвищувати свою продуктивність. Фахівці А4 швидко реагують на збої в роботі і усувають неполадки в короткі терміни. Зупинка діяльності мінімізується, за рахунок цього мінімальними стають ризики збитків. Оскільки співробітник скоро відновить роботу і виконає необхідні завдання.

  Економічність

  Сервіс дозволяє скоротити витрати на системного адміністратора. Вам не потрібно формувати штат, виплачувати зарплати. Ви користуєтеся нашою послугою і отримуєте стабільну і безпечну роботу техніки.

  Стабільна робота пристроїв сприятливо позначається на ефективності діяльності підприємства. Персонал не відволікається на поломки, Ви не платите великі суми на постійні ремонти. Всі ресурси спрямовані на розвиток бізнесу. Дану стабільність забезпечує якісне адміністрування комп’ютера.

  Оптимізуйте діяльність за допомогою сервісу адміністрування ПК від А4

  З 1997 року у нас сформувалася команда справжніх професіоналів. Ми виконали і продовжуємо виконує безліч проектів і робіт різної складності. За цей час наші фахівці придбали чимало знань, а також навичок. Тому користуючись нашим сервісом Ви отримуєте необхідні ресурси для підвищення продуктивності діяльності. Не потрібно витрачати сили на обслуговування техніки, фахівці А4 забезпечать стабільність в її роботі.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання