Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Оптимізація серверів

  Оптимізація серверів – послуга, що спрямована на підвищення продуктивності сховища. Вона дозволяє прискорити його роботу. Таким чином Ви отримуєте більше ресурсів для зростання продуктивності діяльності. Як наслідок збільшується прибутковість бізнесу. Тому ми пропонуємо скористатися нашим сервісом. Фахівці А4 володіють необхідними навичками і знаннями, щоб оптимізація серверів пройшла максимально ефективно. Справна і швидка робота сховища дозволяє прискорити виконання операцій з даними. В результаті співробітник може виконати більше завдань. Якщо Ви користуєтеся системами автоматизації, доступна оптимізація серверів 1С: Підприємство і BAS. Програмне забезпечення буде працювати справно і швидко.

  Дана послуга дозволяє підвищити продуктивність сервера при мінімальних витратах. Погодьтеся, уникнути великих витрат це вигідна можливість. Вам не потрібно буде купувати дорогу техніку, наймати штат співробітників. Ми проведемо необхідні роботи після чого Ви зможете направити кошти на вирішення завдань, які дозволять розвивати підприємство.

  Навіщо потрібна оптимізація серверів?

  Швидкість

  Економія

  Зручність

  Захист

  Розглянемо ситуацію, співробітник працює в додатку, яке знаходиться на сервері. Воно постійно підвисає, гальмує. Чи зможе фахівець ефективно працювати? Швидше за все немає, втрата концентрації, роздратованість – фактори, які будуть заважати продуктивній діяльності.

  Що в такому випадку робити? Ви можете купити нові сховища з потужними характеристиками при цьому витратити великі гроші. Ви втрачаєте час і кошти. Куди вигідніше провести оптимізацію серверів. Все, що потрібно звернутися до фахівців. Наші співробітники проведуть необхідні роботи.

  Для початку ми визначимо джерело проблеми. Ясне розуміння ситуації дозволить вибрати подальшу стратегію дій. Фахівці А4 будуть точно розуміти, які налаштування потрібно провести, щоб продуктивність сховищ зросла.

  Багато компаній автоматизують свою діяльність. Для цього використовуються спеціальні системи. Вони дозволяють виконувати безліч операцій, вести облік. Конфігурації регулярно оновлюються, за рахунок чого робота ведеться в рамках правового поля. Тому мінімізується ризик непередбачених витрат. Але такі програми вимагають певних ресурсів.

  Іноді необхідна оптимізація серверів 1С: Підприємство і BAS. Ми також проводимо даний вид робіт. Програмні продукти не будуть гальмувати, співробітники зможуть швидко виконувати необхідні операції. Причому працювати можна з будь-якої точки світу. Продуктивні сервери дозволяють вести діяльність у такий спосіб.

  Оптимізація серверів від А4 - надійний і вигідний сервіс

  Компанія А4 є команду професіоналів. Кожен фахівець знає свою справу і виконує роботу на високому рівні. Співробітники постійно стежать за справністю сховищ. Швидко реагують на збої і усувають неполадки. Оптимізація серверів 1С: Підпріємсвто і BAS дозволять працювати з програмним забезпеченням максимально ефективно. Користуючись нашими послугами Ви направите ресурси на процвітання Вашого бізнесу.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання