Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Адміністрування серверів

  Складно уявити, що розвивається без використання технологій, зокрема сховищ даних. Тому ми пропонуємо скористатися сервісом адміністрування серверів. Його основне завдання – забезпечити Вас необхідними ресурсами для збереження даних і роботи з ними. Необхідно забезпечити швидкий доступ і постійну роботу сховищ. Це сприяє тому, що швидкість вирішення завдань зростає. Кожен співробітник в потрібний момент може подивитися необхідні файли, виконати необхідні операції. Прискорює діяльність і загальний доступ до інформації, над одним файлом може працювати необмежену кількість фахівців.

  Якісне адміністрування серверів вимагає певних навичок і знань. Взявши в штат недостатньо компетентного співробітника Ви можете понести збитки. Сховища будуть працювати належним чином, що негативно позначиться на продуктивності діяльності. Витрати на постійні технічні роботи не дозволять вкладати ресурси в розвиток підприємства. Тому потрібен професіонал, який має в своєму розпорядженні необхідними навичками.

  ТЕХПІДТРИМКА "Базовий"

  Область відповідальності:

  • регламентні роботи
  • канал технічної підтримки
  • регулярне резервне копіювання всіх даних
  • оперативне рішення задач

  Девіз тарифу: «Ні дня без техпідтримки»

  Це безкоштовний тариф, при якому виконуються роботи по підтримці працездатності віртуального сервера, орендованого у нашій компанії. Ми оперативно допомагаємо клієнтам вирішувати питання, пов’язані тільки з сервером. Для підтримки індивідуальних серверів, є можливість підключити додаткові тарифи з розширеною підтримкою як на постійній основі, так і погодинно.

  admin-server-3

  Вартість: Безкоштовно

  АДМІНІСТРУВАННЯ СЕРВЕРА "СТАНДАРТ"

  admin-server-2

  Область відповідальності:

  • регулярні регламентні роботи
  • діагностика і рекомендації щодо поліпшення роботи серверів
  • типова оптимізація серверних процесів
  • робота з удосконалення необхідного ПО

  Девіз тарифу: «Завжди буде допомога»

  Наші фахівці постійно моніторять за станом роботи сервера. Оперативно виконуються якісно будь-які поставлені завдання. Адміністрування сервера тарифікується помісячно.

  Вартість: 2200 грн/місяць

  АДМІНІСТРУВАННЯ СЕРВЕРА "НА ГОДИНУ"

  Область відповідальності:

  • безкоштовна діагностика завдань
  • виконуються будь-які завдання
  • індивідуальне вивчення задач
  • рекомендації щодо поліпшення

  Дефіз тарифу: «Ми можемо все»

  Для разових послуг, наприклад для усунення помилок на стороні ОС або ПЗ, ви можете підключити погодинне адміністрування сервера. Послуга тарифікується від 1 години, попередньо вартість розраховується на діагностиці. Необхідно тільки надати доступ із правами адміністратора.

  admin-server-1

  Вартість: 500,00 грн/година

  Чим корисно адміністрування серверів від А4?

  Своєчасність

  Наші фахівці забезпечують постійну роботу серверів. Якщо виникли якісь проблеми системний адміністратор швидко реагує і усуває неполадки. Залежно від порушень, перерви або не буде, або діяльність в короткі терміни відновитися. Персонал не відволікається на збої, а продовжує продуктивно працювати. Погодьтеся, це досить зручно.

  Захищеність

  Користуючись цим сервісом Ви надійно зберігайте інформацію. Доступ до неї мають лише співробітники підприємства. При необхідності можна розділяти права доступу між працівниками в залежності від обов'язків і посади. За допомогою адміністрування серверів відбувається систематичне копіювання даних. Таким способом втрата інформації стає неможливою.

  Надійність

  Безліч компаній користуються системами автоматизації бізнесу. І кількість таких підприємств стає дедалі більше. Це не дивно, за допомогою програмних продуктів підвищується ефективність діяльності, спрощується виконання безлічі завдань і грамотно ведеться облік. Тому системи повинні працювати справно. Ми надаємо адміністрування серверів 1С: Підприємство і BAS. Оскільки конфігурації складні, нерідко їх доопрацьовують, виконується безліч операцій можуть виникати різні неполадки. Фахівці А4 швидко виявляють і усувають збої в роботі програмного продукту.

  Економічність

  Також необхідно користуватися актуальними системами. Це дозволяє працювати відповідно до законодавства, а як наслідок - уникнути непередбачених витрат. Тому адміністрування серверів 1С: Підприємство і BAS передбачає регулярне оновлення прикладних рішень. Послуга сприяє економії грошових коштів. Не потрібно наймати штат співробітників, які будуть обслуговувати сервери, формувати окремі кабінети. Наш системний адміністратор проводить необхідні роботи і постійно стежить за справністю сховищ.

  Стабільна робота пристроїв сприятливо позначається на ефективності діяльності підприємства. Персонал не відволікається на поломки, Ви не платите великі суми на постійні ремонти. Всі ресурси спрямовані на розвиток бізнесу. Дану стабільність забезпечує якісне адміністрування комп’ютера.

  Адміністрування серверів від А4 - вигідно і надійно

  Компанія А4 – команда професіоналів. Ми реалізували безліч проектів і ще безліч попереду. У нас працюють фахівці, які знають свою справу. Тому вибираючи нас Ви можете не турбується про стан своїх сховищ, про збереження даних, а вкладати більше ресурсів в розвиток підприємства.

  Виділимо переваги, що дає даний сервіс:

  • Безпечне зберігання інформації;
  • Регулярне копіювання файлів;
  • Швидкий доступ до даних;
  • Підвищення швидкості і продуктивності діяльності;
  • Адміністрування серверів 1С: Підприємство і BAS;
  • Робота з будь-якої точки світу;
  • Економія коштів.

  Завдяки даному сервісу Ви зможете направити максимум ресурсів на розвиток бізнесу.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання