Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Послуги VPS / VDS Хостингу

  Щоб інтернет-ресурс працював безперебійно, був доступний цілодобово доцільно користуватися хостингом. Наша компанія надає послуги VPS / VDS хостингу. З його допомогою Ви зможете надійно зберігати дані, а доступ до них буде 24/7

  Оренда сервера в Україні

  Оренда сервера в Чехії

  Оренда сервера в Німеччині

  Оренда сервера для 1С і BAS

  Основні види хостингу

  Виділений сервер

  Віртуальный хостинг

  Хмарний сервер

  Віртуальний сервер

  Колокейшн

  Сервіс дозволяє отримати необхідні ресурси для розвитку бізнесу. Ви впевнені в цілісності Вашої інформації, тому сконцентруєтеся на завданнях підприємства. VPS хостинг дає можливість виконувати більше операцій, оскільки працювати з даними можна з будь-якої точки світу і в будь-який час. Таким чином зростає продуктивність діяльності.

  VPS / VDS хостинг – послуга, яка полягає в наданні клієнту віртуального виділеного сервера. Для реалізації сервісу ресурси фізичного сервера поділяються на кілька віртуальних. Таким чином Ви отримуєте необхідні потужності за вартість, що менше оренди фізичних серверів.

  Чи відрізняються між собою VPS сервер і VDS сервер?

  Можна побачити або почути інформацію, що VPS – сервер, де віртуалізація здійснюється на програмному рівні, а VDS – сервер, де зазначений процес проводиться на рівні заліза. Це хибне уявлення. На ділі це один і той же вид, що означає віртуальний виділений сервер. Значить, між VPS і VDS різниця тільки в назві.

  VPS/VDS ХОСТИНГ від А4

  Зручність

  Даний сервіс від А4 спрямований на задоволення потреб Вашого підприємства. Наша команда професіоналів виконує всі необхідні роботи для того, щоб Ви розвивали свій бізнес. Фахівці А4 регулярно навчаються і підвищують рівень своїх знань. Таким чином швидкість і коректність виконання завдань підвищуються.

  Оперативність

  VPS хостинг забезпечує Вас необхідними ресурсами для виконання необхідних операцій. Співробітники вирішують поставлені завдання, не турбуючись про потужності сервера. Якщо виникли проблеми в його роботі, фахівці А4 оперативно вирішують різні збої.

  Безпека

  Користуючись нашими послугами Ви будете впевнені в безпечному зберіганні даних. VPS сервер захищений від вірусів, відвернена можливість отримання доступу сторонніми особами. Також втрата інформації виключена завдяки резервному копіюванню. Наші співробітники регулярно проводять цю операцію.

  Економія

  VPS хостинг дозволяє економити грошові кошти. При використанні сервісу у Вас відсутня необхідність в окремому приміщенні для серверів. Не потрібно його облаштовувати, виділяти фахівців, які будуть стежити за станом сховищ. Ви отримуєте доступ до віртуального сервера і починаєте працювати, а справним функціонуванням займаються фахівці А4.

  ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ПОСЛУГИ VPS / VDS ХОСТИНГУ ВІД А4

  Вибираючи наш сервіс Ви отримаєте наступні переваги:

  • Надійне зберігання даних, захист від вірусів і розкрадань;
  • Оперативне усунення збоїв в роботі сервера;
  • Систематичне копіювання інформації;
  • Можливість працювати з файлами незалежно від місця розташування і часу доби;
  • Економія коштів, не потрібно формувати серверну і наймати відповідних фахівців;
  • Завжди використовуються актуальні системи автоматизації, оскільки забезпечення постійно оновлюється.

  VPS / VDS хостинг дозволяє отримати необхідні ресурси для вирішення завдань. Наш сервіс – це якість за розумну ціну.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання