Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Додаткові послуги та хмарні сервіси

  Майбутні тісно пов’язане з технологіями, адже прогрес не стоїть на місці. Фахівці постійно створюють комплектуючі могутніше попередніх. Йде «велика гонка технологій». У ногу з цією гонкою постійно розвиваються програми, щоб забезпечити максимальний рівень роботи. З цим зростають і ризики. Чим складніше і сучаснішою система, тим більше вона має проблем і вразливостей. Цією слабкістю хочуть скористатися хакери – ті, хто спеціально їх знаходять. Проблема хакерства буде актуальна поки існує людський фактор. Будь-якій людині властиві помилки: скачування з інтернету файлів разом вірусів, не знання як працювати з програмою, збереження паролів в ненадійних місцях і т.д.

  Бувають різні помилки, деякі з них можуть привести до серйозних наслідків: Видалення важливої інформації; Внесення неправильних дані; Важливими файлами заволоділи зловмисники. Необхідно мінімізувати кількість таких помилок. Компанія А4 пропонує Вам рішення цієї проблеми.

  Які існують додаткові послуги А4?

  Сервіс «BackUp»

  Дана послуга дозволяє безпечно зберігати Ваші файли. Для цього використовуються окремі захищені сервери. За допомогою сервісу Ви можете спокійно працювати і не хвилюватися про цілісність інформації. Якщо співробітник "випадково" все видалить або завантажить в систему вірус, тоді наші фахівці зможуть в короткі терміни відновити дані. Таким чином втрата часу мінімальна. Робота швидко відновиться і персонал зможе виконувати необхідні операції з файлами. Втрата часу - втрата прибутку. Користуючись нашою послугою Ви мінімізуєте негативні наслідки помилок. Продуктивність діяльності швидко відновиться і почне підвищуватися.

  Сервіс «System Administrator»

  Користуючись послугою Ви зможете максимально захиститися від різних проблем пов'язаних з функціонуванням програм, серверів і т.д. Ще одна перевага сервісу - можливість заощадити кошти. Ви отримуєте необхідні для роботи ресурси при цьому витрачаєте менше. Не має потреби мати у себе в штаті окрему посаду системного адміністратора, виділяти окремий кабінет і т.д. Наш фахівець завжди буде на зв'язку з Вами. Він встановить все необхідне програмне забезпечення, проведе його настройку. Надалі системний адміністратор стежить за безпекою, стабільністю роботи і оновленнями.

  Наші тарифні пакети

  Послуга

  Сервер в Україні, грн/міс.

  Сервер в Європі, грн/міс.

  BackUp—3

  400

  500

  BackUp—5

  600

  700

  System Administrator

  600

  600

  Додаткові послуги від А4 - вигідно і надійно

  Ви зможете безпечно зберігати даних, швидко відновлювати їх у разі втрати. Також зможете уникнути зайвих витрат. Таким чином Ви направите більше своєї енергії, засобів і ресурсів на розвиток свого бізнесу. Діяльність буде більш продуктивною, прибутковою. Користуйтеся нашим сервісом і процвітає.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання