Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Офіс в хмарі (Cloud office)

  Кількість підприємств, що використовують віртуальний офіс стає дедалі більше. Пояснення цьому факту дуже просте. Сервіс дозволяє забезпечити надійне зберігання інформації, швидкий доступ до неї і до робочого місця, а також скоротити фінансові витрати. Віртуальний офіс дає можливість організувати IT-структуру бізнесу. При цьому використовувати цей метод можуть підприємства різних масштабів. Щоб реалізувати даний метод застосовується віртуальний сервер. Саме на ньому зберігаються всі файли. Таким чином запобігає їх втрата, крадіжка або фізичне пошкодження.

  Які переваги дає віртуальний офіс?

  За допомогою сервісу організовується злагоджена робота філій компанії. При цьому їх територіальне положення не має значення. Вони об’єднуються системою, що дозволяє швидко проводити аналіз поточного стану і координувати роботу співробітників. Також офіс в хмарі функціонує незалежно від місцезнаходження серверів. В Україні вони або в Європі наші спеціалісти дотримуються їх працездатність.

  Безпека

  Підвищується безпека зберігання інформації. Хмарний сервер не може згоріти, бути вкрадений або зламаний. Тому різні негативні фізичні впливу - пожежі, аварії і т.д., не можуть нашкодити Вашим даними.

  Економічність

  Можливість знизити витрати. Немає необхідності купувати дорогі комп'ютери і сервери

  Мобільність

  Для доступу до робочого місця і документів необхідний лише інтернет. Неважливо де знаходиться співробітник, він може виконувати завдання з будь-якої точки світу. Погодьтеся, зручно працювати тоді і там де вам це потрібно і коли потрібно.

  Зручність

  Використовуючи віртуальний сервер немає необхідності освоювати нові програми. Співробітники працюють з тими ж програмами

  Користуючись нашою послугою Ви можете працювати з будь-якого девайса – смартфон, планшет, ноутбук, ПК. Пристрій не має значення, віртуальний офіс доступний завжди і скрізь, де є підключення до інтернету. За нинішніх умов можна використовувати і мобільний інтернет. Зараз оператори забезпечують клієнтів достатньою кількістю ресурсів і швидкістю. За рахунок цього в рази збільшується зручність і продуктивність роботи. У будь-який час співробітники можуть переглянути необхідні документи, файли і виконати завдання. Прискорюється реагування на зміни в робочому процесі. Персонал швидко дізнається про нововведення і змінює способи вирішення завдань на необхідні.

  Віртуальний сервер надійно зашифрований. Цим забезпечується збереження і конфіденційність інформації. Ви можете не хвилюватися за безпеку даних, а спрямувати більше ресурсів на досягнення цілей і розвиток підприємства. За допомогою сервісу можна знизити фінансові витрати. Не потрібно створювати приміщення для зберігання серверів і стежити за їх станом. Використовуючи наш хмарний сервер Ви рятуєтеся від необхідності купувати дорогу техніку і оплачувати відповідних фахівців.

  Наші тарифні пакети

  Тариф

  CPU

  SSD

  ОЗУ

  в Україні

  в Європі

  OVO 1

  1 ядро

  100 Gb

  2 Gb

  350 грн.

  420 грн.

  OVO 2

  2 ядра

  100 Gb

  4 Gb

  700 грн.

  840 грн.

  OVO 3

  4 ядра

  100 Gb

  4 Gb

  800 грн.

  980 грн.

  OVO 4

  4 ядра

  150 Gb

  6 Gb

  1000 грн.

  1200 грн.

  OVO 5

  4 ядра

  150 Gb

  8 Gb

  1200 грн.

  1400 грн.

  OVO 6

  6 ядер

  200 Gb

  10 Gb

  1400 грн.

  1600 грн.

  Віртуальний офіс від А4 - спосіб оптимізувати діяльність

  Команда наших фахівців нададуть надійний віддалений сервер. Ви зможете користуватися звичним програмним забезпеченням. Таким чином не потрібно буде додатково витрачатися на перенавчання співробітників. Даний сервіс дозволяє отримати необхідні ресурси для прискорення виконання завдань і підвищення зручності в роботі. Використовуйте офіс в хмарі від компанії А4 і розвивайте свій бізнес.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання