Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Робочий стіл в хмарі (Cloud desktop)

  Компанія А4 надає послугу робочий стіл в хмарі. Зараз безліч процесів здійснюються через інтернет, а доступний він як ніколи раніше. Тому пропонуємо Вам даний сервіс для віддаленої роботи. Він корисний компаніям різних видів комерційної діяльності. Зазвичай в офісі у кожного співробітника свій комп’ютер, де зберігаються дані. Щоб він міг з ними працювати йому потрібно саме цей пристрій. Тому якщо він відсутній на роботі доступ до файлів стає проблематичним. Також інформація може бути загублена через різні форс-мажорних обставин. Наприклад, поломка техніки, пожежа крадіжка і т.д. Сервіси віддаленої роботи допомагають уникнути втрати даних, підвищують безпеку зберігання. Виконувати різні операції з ними стає зручніше. Що стосується фінансової сторони, то за допомогою cloud desktop можна мінімізувати витрати на організацію робочого процесу.

  Чим корисний робочий стіл в хмарі?

  Віддаленість

  Почнемо з того, що інформація співробітнику доступна з будь-якого пристрою незалежно від місця розташування. Всі файли переносяться в хмару, після чого в своєму девайсі він натискає на ярлик для підключення до сервера. Коли воно відбулося співробітник бачить віддалений робочий стіл з необхідними даними, додатками і т.д.

  Захищеність

  Робочий стіл в хмарі передбачає надійний захист даних. На сервері відбувається систематичне резервне копіювання файлів, а сам сервер зламати неможливо. Таким чином Ви можете не турбуватися про те, що інформація потрапить до зловмисників. У разі звільнення працівника Ви закриваєте йому доступ до даних, після чого він не може їх скопіювати і завдати шкоди підприємству.

  Мобільність

  Сервіс для віддаленої роботи дозволяє виконувати операції з документами навіть по дорозі на зустріч. Таким чином поліпшується якість і швидкість діяльності, корективи можуть бути внесені в будь-який час. Що сприятливо позначається на продуктивності персоналу, адже послуга дозволяє виконувати більше завдань.

  Економічність

  Немає необхідності купувати дорогі комп'ютери з високою продуктивністю. Сервіси віддаленої роботи функціонують на звичайній, недорогий техніці. Також користуючись орендою хмарних серверів Ви не будете витрачатися на фізичні сховища. Не потрібно буде виділяти окреме приміщення для серверної, обладнати її. У зв'язку з цим відсутні витрати на фахівців з підтримки.

  Таким чином кошти можна направити на розвиток бізнесу. Велика частина ресурсів буде доступна Вам для вирішення важливих завдань, а не для того, щоб сервер функціонував.

  Наші тарифні пакети

  Тариф

  CPU

  SSD

  ОЗУ

  в Україні

  в Європі

  CD 1

  1 ядро

  100 Gb

  2 Gb

  350 грн.

  420 грн.

  CD 2

  2 ядра

  100 Gb

  4 Gb

  700 грн.

  840 грн.

  CD 3

  4 ядра

  100 Gb

  4 Gb

  800 грн.

  980 грн.

  CD 4

  4 ядра

  150 Gb

  6 Gb

  1000 грн.

  1200 грн.

  CD 5

  4 ядра

  150 Gb

  8 Gb

  1200 грн.

  1400 грн.

  CD 6

  6 ядер

  200 Gb

  10 Gb

  1400 грн.

  1600 грн.

  Робочий стіл в хмарі від А4 - вигідний спосіб оптимізувати діяльність

  Можна виділити наступні переваги, які пропонують послуги віддаленої роботи:

  • Надійне зберігання даних;
  • Резервне копіювання;
  • Можливість працювати з будь-якого пристрою незалежно від місцезнаходження;
  • Економія на дорогому обладнанні;
  • Швидкий доступ до інформації;
  • Підвищення швидкості і продуктивності діяльності.

  Користуйтеся нашим сервісом і розвивайте свій бізнес.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання