Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Управління IT-інфраструктурою

  Для будь-якої компанії важливо якісне управління ІТ-інфраструктурою. Технології все більше і більше проникають в різні сфери нашого життя. Бізнес не виняток. Підприємства автоматизують безліч процесів, зберігають велику кількість даних. Все це можливо завдяки технологіям – програмне забезпечення, програми, сервера, обладнання тощо Вони повинні злагоджено і безперебійно функціонувати. Якщо ж трапляються проблеми в роботі, їх необхідно швидко ліквідувати. Оскільки втрата часу негативно позначається на продуктивності діяльності. Управління ІТ-інфраструктурою може здійснюватися внутрішнім відділом підприємства або можна користуватися послугами спеціалізованих в цій сфері компаній. Ми надаємо даний сервіс. Користуючись ним Ви підвищите організованість діяльності, ефективність управління ІТ-проектами. При цьому зможете заощадити кошти.

  Управління ІТ-інфраструктурою від А4

  Надійність

  Ми надаємо надійні сервери та якісне обслуговування. Ваші дані, ПО, додатки будуть захищені. Також Ви зможете розділяти права доступу для співробітників відповідно до їх обов'язками і посадою. Фахівці компанії А4 постійно моніторять справність роботи сховищ, якщо виникли якісь проблеми, вирішують їх в короткі терміни.

  Резервне копіювання

  Робота швидко відновлюється, продуктивність продовжує зростати. Проводиться регулярне резервне копіювання даних, а значить їх втрата відвернена. Навіть якщо проник вірус, наші фахівці в короткі терміни відновлять необхідні файли.

  Швидкодія

  Управління IT-проектами стає ефективніше, оскільки вся інформація в швидкому доступі, кожен із співробітників може в будь-який момент зробити необхідні операції. Комунікація між працівниками спрощується, що дозволяє прискорити і поліпшити виконання завдання.

  Професіоналізм

  Необхідно стежити за станом програмного забезпечення. Наприклад, якщо Ви користуєтеся системами автоматизації 1С: Підприємство і BAS, вони повинні бути актуальними і працювати без проблем. Іноді, через їхню складність і багатофункціональності, можуть виникати різні збої. Фахівці А4 стежать за цим і негайно вирішують виниклі проблеми.

  Також наші співробітники контролюють оновлення конфігурацій. Ви завжди працюєте з актуальних програмним забезпеченням. Це сприятливо впливає на продуктивність діяльності. Дозволяє зробити ризики непередбачених витрат мінімальними, оскільки дотримуються норми законодавства. Правильно налаштована ПО також покращує управління ІТ-проектами.

  Управління ІТ-інфраструктурою від А4 - надійне рішення

  На початковому етапі важливо проаналізувати стан управлінської системи IT. Ми виявляємо проблеми і плануємо, які дії потрібно зробити для її оптимізації. Необхідно швидко реагувати на звернення співробітників організації з приводу виникнення збоїв і також оперативно їх ліквідувати.

  Переваги сервісу від А4:

  • Підвищується продуктивність діяльності;
  • Знижуються витрати на обслуговування ІТ-інфраструктури;
  • Підвищується безпека зберігання даних;
  • Спрощується робота персоналу;
  • Постійний контроль систем;
  • Швидке усунення збоїв в роботі;
  • Поліпшується управління IT-проектами.

  Вибираючи нас – Ви вибираєте професіоналів своєї справи і якісний сервіс. Працюйте з А4 і розвивайте свій бізнес.

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання