Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Резервне зберігання даних

  FTP-hosting — це обов’язковий інструмент для будь-якого бізнесу в нинішній ситуації, котрий дозволяє зберігати на віддаленому, захищенному, сервері резервні копії критично важливих даних компанії. Backup-хостинг надає високий рівень захисту інформації завдяки використанню таких протоколів доступу, як FTP (зазвичай), SFTP, SCP і RSYNCoSSH. При використанні спеціального сховища не потрібно перейматися про отримання доступу до даних посторонніми лицями, втраті важливої інформації через віруси, збоїв на програмному рівні або поломці технічного оснащення.

  Однією із головних переваг зберігання резервних копій за допомогою віддалених серверів є наявність цілодобового доступу до них, незалежно від місцезнаходження клієнта та пристрою.

  Для розміщення резервних копій даних ми використовуємо віддалені веб-сервери, котрі знаходяться в захищених дата-центрах за кордоном, переважно в Чехії і Німеччині. Гарантований рівень доступності послуг складає 99,9%.

  FTP-сервери від А4

  Сервіс А4Backup дозволяє зберігати резервні копії будь-яких даних, наприклад:

  • бази даних всієї компанії чи окремих програм, система обліку, CRM- і ERP-систем, серверів для хостингу бухгалтерії;
  • архіви документів, звітів, електронної пошти, файлів і баз даних веб-сайтів;
  • документація по робочим проектам, презентаціям і файлам будь-яких типів

  Зверніть увагу, що сервер для бекапів та backup servers це не те саме. Бекап сервер – одиниця інфраструктури, не задіяна в стандартній схемі роботи, що міститься для тих випадків, коли головний сервер вийде з ладу, щоб швидко перейняти на себе функції головного сервера. У той же час, Сервер для бекапів це віддалене сховище, на якому складаються резервні копії серверів, ПК, ноутбуків та інших пристроїв, що зберігають інформацію та специфічні конфігурації обладнання.

  Окрім гарантії надійного зберігання даних ми пропонуємо постійну технічну підтримку. Клієнти можуть звертатися до наших фахівців і завжди отримують професійну консультацію з питань, що стосуються роботи у хмарі

  Наші тарифні пакети

  Тариф "64"

  Тариф "128"

  Тариф "256"

  Кількість ГБ

  64

  Кількість ГБ

  128

  Кількість ГБ

  256

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  3,3

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  3,3

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  3,3

  Сума ₴

  211,20

  Сума ₴

  422,40

  Сума ₴

  844,80

  Тариф "512"

  Тариф "1024"

  Тариф "2048"

  Кількість ГБ

  512

  Кількість ГБ

  1024

  Кількість ГБ

  2048

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  3,3

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  2,2

  Ціна ₴ за 1 ГБ

  2,2

  Сума ₴

  1689,60

  Сума ₴

  2 252,80

  Сума ₴

  4 505,60

  Чому FTP-хостинг орендувати найкраще у нас

  Бекап-хостинг на базі сервісу А4Backup надає розширені можливості – немає обмежень щодо кількості трафіку, що дозволяє передавати файли великих розмірів у будь-якому форматі. Крім того, на відміну від безкоштовних серверів, ми відповідаємо за збереження даних клієнтів та використовуємо лише захищені протоколи доступу

  Можна підібрати персональну конфігурацію, яка відповідатиме конкретним завданням вашого бізнесу. Також сервіс передбачає готові пакети з місцем на диску 50 ГБ, 100 ГБ, 250 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ. При замовленні зміни від 1000 ГБ діють система знижок. Щоб підібрати найбільш підходяще рішення для розміщення резервних копій у хмарі для вашої компанії, пишіть або дзвоніть нам зараз!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання