Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Послуги адміністрування від А4

  Наша компанія надає послуги адміністрування. Користуючись ними Ви економите кошти, оптимізуєте організацію робочого процесу, надійно зберігайте дані, швидко вирішуєте проблеми з функціонуванням програмного забезпечення, серверів і іншої комп’ютерної техніки.

  Важко уявити собі компанію, яка не працює з різними програмами, програмами, документами. Все це вимагає певних умов для безперебійної роботи, безпечного зберігання. Забезпечити це можна за допомогою хмарних технологій. Вони, в свою чергу, вимагають обслуговування, а ПО і додатки оновлень. За цим хтось повинен стежити. Тому компанія А4 пропонує послуги адміністрування. Фахівці виконують необхідну роботу, щоб Ви користувалися ресурсами для виконання завдань. Не потрібно витрачати великі суми на обладнання і штат фахівців. Користуючись цим сервісом Ваші системи будуть злагоджено працювати, а інформація надійно захищена.

  Адміністрування ПК

  Адміністрування серверів

  Оптимізація роботи серверів

  Перелік IT-послуг компанії

  Адміністрування від А4

  Як ми говорили вище, продуктивна діяльність можлива, коли все працює належним чином. Сервер, на якому зберігається інформація, повинен бути надійним. А програмне забезпечення актуальним і добре налагодженим. Наш системний адміністратор проводить роботи, щоб забезпечити зазначені умови. Якщо на сервері сталася проблема, то наш фахівець вирішує її в короткі терміни. За рахунок цього діяльність швидко відновлюється. Також проводиться регулярна перевірка безпеки сховищ. Систематично формуються резервні копії даних. Таким чином виключається втрата інформації.

  У роботі системи автоматизації 1С: Підприємство і BAS можуть виникати проблеми. Адміністратор усуває їх і стежить за актуальністю програмного забезпечення. Внаслідок чого регулярно проводиться оновлення конфігурацій, що дозволяє працювати з новими можливостями і в рамках поточного законодавства. За рахунок цього Ви мінімізуєте ризик непередбачених витрат.

  Послуги адміністрування забезпечують роботу з будь-якої точки світу. Що дозволяє виконувати завдання швидше. Співробітник може зайти в базу і провести необхідні операції при цьому не важливо де він розташований. Такі можливості сприяють зростанню продуктивності і прискорюють процес вирішення завдань. Не має потреби купувати дорогу техніку і обладнати спеціальне приміщення для неї і штату фахівців. Ми забезпечимо ефективну роботу на комп’ютерах з невеликою потужністю. Немає потреби у витратах на співробітників, що будуть обслуговувати техніку, витрачатися на її ремонти. Таким чином Ви збережете кошти, які можна спрямувати на розвиток бізнесу.

  Чому варто вибрати послуги адміністрування від А4?

  Ми на ринку з 1997 року, постійно розвиваємося і займаємося проектами різної складності. За багато років у нас сформувалася команда професіоналів, які виконують свою роботу на високому рівні. Тому вибираючи адміністрування від А4 Ви отримуєте якісний сервіс. Можна виділити наступні його переваги:

  Безпечне зберігання інформаційних даних

  Регулярне формування резервних копій

  Робота з актуальними системами автоматизації

  Швидке усунення несправностей

  Робота з будь-якої точки світу і в будь-який час

  Економія коштів

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання