Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Чому варто вибрати хостинг на SSD?

  Твердотільні накопичувачі, вони ж SSD, стають все більше популярними. Хостингові компанії все частіше віддають їм перевагу в порівнянні з жорсткими дисками (HDD). Сьогодні ми розберемося чому варто вибрати хостинг на SSD.

  З 2009 року почали набирати популярність твердотільні накопичувачі. В основі їх роботи лежить технологія NAND-Flash-пам’яті, принцип функціонування схожий на мікросхеми ОЗУ або флеш-накопичувачі. У них відсутні обертові частини на відміну від жорстких дисків. Цифрова інформація зберігається в довічних файлах, а не зберігається за допомогою електромагнітної записи. За рахунок цього SSD швидше читає і записує дані при їх передачі.

  Швидкість позитивно впливає на діяльність організації. Якщо доступ до даних, програм і програм прискорюється, то і робота виконується швидше. Коли зростає продуктивність діяльності, зростає і прибутковість. Це забезпечує процвітання і розвиток бізнесу.

  Причини, чому варто вибрати хостинг на SSD

  Використання SSD-хостингу дає можливість збільшити швидкість обробки даних. Користувачі VPS часто економлять, тому використовують жорсткі диски, але оскільки їх швидкість нижче в середньому в 20 разів, крім економії ніяких плюсів більше немає. HDD часто перевантажуються, тому висока ймовірність збоїв в роботі.

  Твердотільні накопичувачі набагато стійкіше до навантажень. Працюючи з ними Ви не будете стикатися з частими збоями. Що сприятливо позначається на діяльності, а співробітники можуть спокійно вирішувати завдання.

  SSD мають високу швидкість читання і запису даних. В середньому – 500 МБ / с, для деяких типів таких накопичувачів вона може досягати показників в 3500/2100 МБ / с і більше. Тому хостинг на SSD відрізняється продуктивністю. Таким чином краще працюватимуть, і програми. Як наслідок зросте продуктивність діяльності, операції виконуються коректно і швидко.

  Твердотільні накопичувачі споживають менше електрики, ніж жорсткі диски, що з часом може заощадити кошти. В середньому SSD, без навантажень, споживає 0,38 Вт / год, для читання потрібно 0,68 Вт / год, під час обробки баз даних – 2 Вт / год, а для запису на максимальній швидкості необхідно витратити 3,01 Вт / год .

  Дані показники в 2,5-7 разів менше при інтенсивному функціонуванні і в 15 разів менше в режимі очікування, ніж при аналогічних станах жорсткого диска.

  SSD-хостинг відрізняється і більшою надійністю. Як ми говорили вище в жорстких дисках присутні рухомі частини, тому вони частіше виходять з ладу. Такі елементи в твердотільних накопичувачах відсутні, за рахунок чого вони можуть пропрацювати до 20 років. Але їх зміна відбувається частіше, щоб відповідати оновлюється технологічним стандартам. Недолік SSD це тунельний ефект, який призводить до помилок у записі даних.

  Хостинг на SSD сприяє оптимізації діяльності

  Висока швидкість роботи і продуктивність дозволяє вирішувати більше завдань. Таким чином продуктивність і прибутковість діяльності зростає. Що дає можливість розвивати бізнес. Можна виділити наступні переваги SSD-хостингу:

  • Висока швидкість роботи;
  • Висока продуктивність,
  • Довговічність і надійність;
  • Низьке споживання електрики.

  Якщо Вас цікавить хостинг на SSD звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання