Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Оренда файлового сервера

  Файловий сервер являє собою комп’ютер, що призначений для зберігання великої кількості файлів. Доступ до цих даних користувачі отримують через свої пристрої за допомогою локальної мережі або інтернету. Під час роботи файли закачуються на сервер або викачуються з нього.

  Послуга файлового сервера дозволяє заощадити місце на пристроях. Якщо в організації відсутній така опція, співробітникам необхідно зберігати дані на своїх комп’ютерах. Як тільки в організації з’являється файловий сервер, звільняється місце на пристроях, а необхідна інформація доступна для всіх в будь-який час.

  Наша компанія надає такий сервіс. З його допомогою можна ефективно розділяти дані, підвищити безпеку зберігання. Наші співробітники забезпечують працездатність сервера, його надійність. Далі детально розглянемо що дає цей сервіс і навіщо їм користуватися.

  Навіщо потрібна оренда файлового сервісу?

  Зручність

  Сервер для файлового сховища дозволяє створити умови для віддаленого доступу працівникам до необхідної інформації

  Керований доступ

  За допомогою цього сервісу можна сформувати окремі ділянки зберігання для різних структур підприємства і персоналу

  Безпека

  Файловий сервер дозволяє підвищити безпеку зберігання даних. Для цього встановлюється антивірусне програмне забезпечення і файрвол

  Залежно від спеціалізації існують такі типи серверів для файлового сховища:

  Виділений. Підходить для вирішення одного завдання – зберігання інформації. На сервер встановлюється необхідна операційна система, адміністратор проводить необхідні настройки.

  Невиділений. Крім зберігання даних, такий тип використовується і для додаткових завдань, в залежності від вимог підприємства. Це можуть бути – загальний доступ в інтернет, централізований запуск додатків і т.д.

  Кому підходить оренда файлового сервера?

  Компанія А4 надає даний сервіс для підприємств різного масштабу. Невеликі і великі організації можуть користуватися послугою для оптимізації діяльності. Залежно від розмірів компанії та виконуваних завдань підбирається сховище різного об’єму.

  Файловий сервер для невеликої організації не вимагає значних потужностей і обсягів пам’яті. У свою чергу для великих підприємств необхідні більш складні рішення. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне сховище для Вашої компанії. Ми проконсультуємо Вас і в залежності від потреб бізнесу, виберемо підходяще рішення.

  Чому варто вибрати послуги файлового сервера від А4?

  Компанія А4 багато років займається даним сервісом. Завдяки професійному підходу ми можемо гарантувати високу якість сервера, злагоджений і безперебійний процес. З нами Ви забезпечите себе:

  • Безпекою;
  • Оперативним вирішенням питань, що пов’язані з роботою сервера;
  • Систематичним копіюванням інформації;
  • Безкоштовними роботами з обслуговування;
  • Захищеним каналом для підключення;
  • Резервним каналом;
  • Підключеннями без обмежень;
  • Сучасним обладнанням;
  • Підключенням торговельного обладнання та програм сервісу здачі електронної звітності.

  Замовляйте дану послугу у нас і розвивайте свій бізнес. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання