Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Що таке віртуальний сервер?

  Розглянемо, що таке віртуальний сервер або VPS (Virtual Private Server) або VDS (Virtual Dedicated Server). Це послуга, яка дозволяє зберігати дані, різні додатки. Вона сприяє справній роботі інтернет-ресурсів і цілодобового доступу до них. Варто зазначити, що різниці між VPS і VDS немає, це один і той же сервіс.

  Користуватися віртуальним виділеним сервером можна так само як і звичайним. Відмінність полягає в тому, що на фізичному сервері знаходиться безліч віртуальних. При цьому Ви отримуєте необхідні ресурси для виконання завдань. Забезпечується якість його функціонування сховищ і оптимізація будь-яких програм. Послуга дозволяє підвищити безпеку зберігання даних і додатків.

  Користуючись віртуальним сервером можна встановлювати і видаляти програмне забезпечення, різні файли. Ви керуєте даними для максимального задоволення потреб бізнесу. Дана послуга може допомогти заощадити кошти.

  Що таке віртуальний сервер і як він формується?

  На фізичному сервері створюється кілька віртуальних машин. Кожна з яких – окреме сховище. Саме така машина надається користувачам. Кожен виділений сервер має окреме адміністрування. Вони незалежні один від одного, і не мають доступу один до одного. Вашими файлами керуєте Ви.

  Даний сервіс можна використовувати в двох варіантах. Перший – відсутня технічна підтримка фахівців, другий – станом і роботою серверів займаються відповідні співробітники. Якщо відмовляєтеся від послуг експертів, тоді Ви самі займаєтеся функціонуванням сховища. Такий варіант підійде або професіоналам в області адміністрування, або любителям з великим бажанням розібратися у всьому самостійно.

  Другий варіант підходить, тим хто не розбирається в даній сфері. Якщо запускаєте проект, багато різних завдань і Ви не хочете відволікатися на технічні сторони в роботі віртуального сервера, звертайтеся до фахівців. Вони виконують необхідні операції і стежать за станом сховища. Вартість їхніх послуг залежить від потужності сервера і обсягу робіт.

  Робимо висновок, що таке віртуальний сервер

  Віртуальний виділений сервер – віртуальна машина на фізичному сервері. Дозволяє отримати необхідні ресурси для зберігання файлів, додатків, програмного забезпечення і виконання необхідних операцій з ними. Вони бувають різними за потужностями, можна вибрати той, що максимально задовольнить потреби підприємства за розумну ціну.

  В рамках коштів віртуальний сервер дозволяє економити. Фізичні сховища обійдуться значно дорожче. Також Вам необхідно виділити окреме приміщення для серверів і наймати фахівців, які будуть стежити за їх станом. У разі, якщо Ви використовуєте віртуальний сервер нічого із зазначеного робити не потрібно. Наприклад, якщо Ви орендуєте сервер у нас, наші співробітники виконують всі необхідні роботи для справного функціонування сховища.

  За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання