Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Як розташування хостингу впливає на сайт?

  yak-roztashuvannya-hostingu-vplivae-na-sajt

  Багато факторів впливають на просування ресурсу. Тому в цій статті розглянемо, як розташування хостингу впливає на сайт.

  Крім хорошої компанії, яка надає вказану послугу, необхідно вибрати вдале розміщення сервера. Існують певні параметри, на які може впливати місцезнаходження сховищ. Нижче ми опишемо як, і чому це відбувається.

  Компанії надають хостинг в Україні та за кордоном. Перед тим як зробити вибір, слід розглянути умови, проконсультуватися з фахівцями. Вдале рішення може значно прискорити процес розвитку та розширення бізнесу.

  Вплив розташування хостингу на сайт

  Насамперед розташування сервера може позначитися на швидкості завантаження сайту. Існує залежність, чим далі хостинг від користувача, тим довше в нього завантажуватиметься ресурс Частіше різниця особливо непомітна. І все ж таки можливі тривалі завантаження сайту у цільової аудиторії.

  Що небажано у рамках просування бренду. Сьогодні швидкість має велике значення, темп нашого життя зростає. Тому користувач залишить портал, якщо той довго завантажуватиметься. В даному випадку найкраще проконсультуватися із фахівцями, щоб підібрати оптимальний хостинг.

  Варто звернути увагу і на те, що контент має бути в рамках законодавства країни, де розташований сервер. У кожної держави свої закони та своя політика захисту інформації. Весь контент, розташований на території іншої країни, підпорядковується її законодавству.

  Якщо просування сайту здійснюється в Україні, а сервер знаходиться в Європі, наприклад, тоді у разі судового розгляду вміст ресурсу вивчатиметься контролюючими органами тієї країни, де він ініційований. Необхідно детально вивчати умови договору та проконсультуватися з компанією-хостером.

  Сьогодні розташування сервера особливо не впливає на SEO. Раніше було бажано розміщувати сервер у тій же країні, де цільова аудиторія компанії. В даний час в налаштуваннях веб-майстрів пошукових систем можна вказати країну, на яку спрямований контент сайту.

  Де краще вибирати розташування хостингу?

  Багато чого залежить від потреб бізнесу та фінансових можливостей. Розташування сервера країни, де ведеться діяльність сприятиме високій швидкості завантаження ресурсу. Також ця послуга буде дешевшою, ніж у країнах Європи або в штатах. З іншого боку, хостинг за кордоном має свої переваги. Дотримуються всі законодавчі норми, що підвищує рівень захисту.

  Наша компанія надає послуги хостингу як в Україні, так і в країнах Європи, зокрема в Чехії та Німеччині. Сучасне обладнання гарантує надійне збереження даних. Регулярне резервне копіювання запобігає втраті інформації. Широкий діапазон послуг, що надаються, допоможе підібрати пакет, який відповідатиме розумному співвідношенню ціни і якості.

  Звертайтеся до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на запитання та підберемо оптимальний тариф для Вашого бізнесу!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання