Написати нам
 • en
 • ru
 • ua
 • Які існують міфи про хостинг?

  Навколо будь-якого явища з’являються міфи. Таким чином мозок намагається заповнити прогалини у знаннях про предмет. Інформаційні технології відносно недавно стали частиною нашого життя, тому існує хибних міркувань. Сьогодні розглянемо, які є міфи про хостинг.

  Безліч людей та організацій користуються послугами хостингу. Це допомагає безпечно зберігати інформацію, налаштовувати віддалену роботу тощо. У спробах максимально отримати користь користувачі можуть шукати різні поради. “Порадники” в мережі або через незнання або байдужість можуть поширювати неправдиву інформацію.

  Нижче ми описали 10 найпоширеніших помилок. Давайте розбиратися, де таїться обман.

  Найбільш поширені міфи про хостинг

  Навіщо платити за послуги хостингу, якщо можна користуватися безкоштовним

  Звучить чудово, не потрібно платити і при цьому можна отримувати користь. І все ж таки є певні нюанси такої послуги. Надані користувачеві ресурси обмежені, лімітована одночасна кількість користувачів, немає гарантій справної роботи сервера та технічної підтримки. Це призведе до того, що робота буде повільною із затримками, що не дозволить виконувати завдання у строк або переглянути потрібну інформацію вчасно.

  Компанії, що надають безкоштовний хостинг можуть наполягати на розміщенні реклами на Вашому сайті. Вона не завжди може співпадати з посилом Вашої компанії. Приховати чи видалити рекламу не можна. Адже хостерам потрібний заробіток.

  100% аптайм

  Досягти такого результату практично неможливо. Хорошим вважається показник щонайменше 98%. Немає вічних дата-центрів, процесори та інші деталі мають термін придатності, і від помилок ніхто не застрахований. Періодично необхідно проводити роботи системного адміністратора на серверах.

  Високі показники аптаймів досягають за рахунок дублювання. Якщо сервер перестає функціонувати, замість нього починає працювати інший або інші.

  Розібратися в хостингу може лише програміст

  Користуватися хостингом стає простіше. Наразі не потрібно знати програмування, щоб отримати якісний сервіс. Навіть якщо Ви не розбираєтесь, хороша хостинг-компанія проконсультує і допоможе підібрати оптимальний варіант.

  Існують панелі керування, за допомогою яких можна керувати доменними іменами, завантажувати програми, створювати облікові записи, працювати з електронною поштою, завантажувати файли сайту тощо. Таких інструментів існує чимало, можна вибрати найзручніший варіант.

  CMS, на якій сайт не впливає на вибір хостингу

  Частково це так. Але будь-яка CMS спроектована під певний тип сайту, мову програмування та сумісність із сервером баз даних. У цьому полягає причина залежності хостингу від системи управління контентом.

  Користуватися віртуальним хостингом небезпечно

  У випадку звичайного хостингу, на сервері розміщують кілька сайтів. Це означає, що ресурси поділяються між користувачами. Якщо в одного виникли проблеми з безпекою, то потенційно це і загроза для інших.

  VPS вирішує цю проблему. Віртуальні виділені сервери ізольовані один від одного. Проблеми одного користувача не впливають на решту. Віртуальні сервери захищають від вірусів та проводять регулярне копіювання даних.

  Краще вибирати хостинг компанії, в якій реєструється доменне ім’я

  Міф у тому, що не завжди так. Необов’язково користуватися хостингом організації, де реєстрували доменне ім’я. Звичайно, існують компанії, які якісно виконують обидві послуги. Але якщо підприємство не відповідає Вашим технічним вимогам, необхідно знайти хостера, що здатний задовольнити потреби.

  Чим дорожче, тим краще

  Знову ж таки, необхідно розібратися за рахунок чого висока вартість послуг. Хостинг-компанія обіцяє необмежені ресурси? Забезпечити такий сервіс і при цьому отримувати хороший дохід практично неможливо. Необхідно перевірити наскільки ці ресурси “необмежені”, дізнатися чи безкоштовні технічна підтримка та бекапи в компаніях, де висока вартість.

  У хостингу, як у принципі скрізь, краще орієнтуватися на співвідношення ціни та якості. Щоб сервіс задовольняв потреби та не коштував величезних грошей.

  У хороших хостинг-компаній лише позитивні відгуки

  Обійтися без негативних відгуків неможливо. Якої б якості не був сервіс, будуть незадоволені клієнти. У кожного користувача свій погляд на надання послуг та потреби. Звичайно, можна видаляти негативні коментарі, але це ніяк не позначиться на рівні сервісу. Якщо знайшли кілька поганих відгуків, можете поцікавитися у клієнта, що не сподобалося, при можливості.

  Організації, що надають хостинг однакові

  Це далеко від правди. Кожна компанія має свій тариф, безкоштовні пропозиції, бонуси та ін. Також технічне забезпечення є різним. Дата-центри розміщуються у різних місцях, рівень професіоналізму різний, якість технічної підтримки. При детальному погляді організації можна знайти безліч відмінностей.

  Швидкість роботи сайту не залежить від швидкості сервера

  Швидкість роботи сайту є важливою для бізнесу. Якщо він повільно завантажується, клієнт може просто закрити сторінку. Звичайно, на швидкість роботи ресурсу впливають багато факторів, але і про сервер не варто забувати. Якщо не вдаватися до деталей то, чим менший час відгуку сервера, то швидше завантажується сайт.

  Потрібно остерігатися міфів про хостинг

  Помилки можуть негативно позначитися на діяльності та розвитку бізнесу. Краще перевіряти інформацію, шукати підтвердження тієї чи іншої думки. Хостинг – затребувана послуга, яка разом із зростанням популярності обростає різними помилками.

  Якщо Вас цікавить хостинг, звертайтесь до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

  Ми знаємо що потрібно Вашому бізнесу

  Команда фахівців “А4-Хостинг” з радістю зробить всю роботу за вас. Довірте свій бізнес професіоналам!

  Напишіть нам

  Наша команда відповість на всі Ваші питання, дасть рекомендації з підбору послуги і правильного, вигідного тарифу!

  Замовте консультацію, а ми відповімо на всі питання